Büyük ve Güçlü Türkiye’nin Önünü Kesemeyecekler
Reklam

Büyük ve Güçlü Türkiye'nin Önünü Kesemeyecekler

Memur-Sen Karaman İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir, İstanbul İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen hain terör saldırısı sonrası, yazılı bir açıklama yaptı.

21 Mart 2016 - 08:49

Özdemir açıklamasında;

“Kardeşliğimize, birliğimize, istikrarımıza, huzurumuza ve değerlerimize yönelik yapılan hain saldırıları kınıyor, bu toprakları terörün mekânı haline getirmek isteyenleri lanetliyoruz” dedi.

“Milletimize düşen görev; birlik ruhu içerisinde, ortak akılla, aklıselime dayalı olarak teröre, terör örgütlerine, terörü besleyen ve yönlendiren kirli odaklara karşı yekvücut olmaktır” diyen Özdemir, şu şekilde konuştu: “Hep birlikte medeniyet değerlerimizi kuşanarak uluslararası şebekeler tarafından desteklenen terör belasını alt edeceğiz. Tek yürek olarak kardeşliğimize kast edenlerin kirli emellerini boşa çıkartacağız. Tetikçileri ve tetikçilerin üst akıllarını el birliğiyle alt edeceğiz.” 

Büyük ve bölgesinde güçlü Türkiye’nin istenmediğini, bunun için türlü tuzakların devreye sokulduğunu belirten Özdemir, “Bu duygu ve düşüncelerle Karaman Memur-Sen ailesi olarak, geleceğini kan ve rant üzerine kurmuş terör örgütlerini ve destekçilerini kınıyor, bölgesinde huzuru, demokratik kültürü, kardeşlik ve birlik iklimiyle öne çıkan Türkiye’nin yolunu kesmek, Güçlü ve Büyük Türkiye yolculuğunu sona erdirmek isteyenleri lanetliyoruz.

Terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz” diye konuştu.

 

Bu haber 1463 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..