BİLSEM’DEN YÜZ KORUYUCU SİPERLİKLER ÜRETİLDİ
Reklam

BİLSEM'DEN YÜZ KORUYUCU SİPERLİKLER ÜRETİLDİ

BİLSEM’de Üretilen Yüz Koruyucu Siperlikler Polislerimize Ulaştırılıyor

18 Nisan 2020 - 09:04

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma ile BİLSEM’de üretilen 250 yüz koruyucu siperlik, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş’a teslim edildi.

Karaman Bilim ve Sanat Merkezi tarafından üretilen yüz koruyucu siperlik maskeleri, korona virüs (Covıd-19) salgınından korunması amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş’a teslim etti. 

Milletimizin bu sıkıntılı günleri atlatabilmesi için birlik ve beraberlik içerisinde dayanışmanın önemine değinen İl Müdürü Mehmet Çalışkan, sağlık çalışanları gibi emniyet güçlerinin de gece gündüz demeden görevleri başında milletimize hizmet ettiğini, bu süreçte Valiliğimiz koordinesinde ihtiyaç duyulan her kurum için meslek liseleri başta olmak üzere BİLSEM ve okullarda üretim yapıldığını ifade etti. 

Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’a destekleri sebebiyle teşekkür ederek yüz koruyucu maskelerin görevi başında çalışan tüm emniyet mensuplarına dağıtılacağını söyledi.


Bu haber 1309 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..