BİLİNÇLİ TARIM İÇİN DESTEK İSTEDİLER

BİLİNÇLİ TARIM İÇİN DESTEK İSTEDİLER

Muhtarlar; hırsızlık, asayiş sorunları, asfalt yapımı ve onarımı, içme suyu, öğrenci taşıma ve yemek sorunları,seracılığın geliştirilmesi,bilinçli tarım,uzman doktor ve öğretmen sayısının arttırılması,sulama suyu gibi..

01 Ocak 2019 - 15:10

İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda Muhtarlar Toplantısı, Sarıveliler İlçe Kaymakamı Emrah Uzun başkanlığında tüm köy ve mahalle muhtarları ve kurum amirlerinin katılımıyla 28.11.2018 tarihinde Sarıveliler Kaymakamlığı Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Muhtarlar; hırsızlık, asayiş sorunları, asfalt yapımı ve onarımı, içme suyu, öğrenci taşıma ve yemek sorunları,seracılığın geliştirilmesi,bilinçli tarım,uzman doktor ve öğretmen sayısının arttırılması,sulama suyu vb. gibi soruları muhatabı kurum amirlerine ve Kaymakamı Emrah Uzun'a iletti.

Kurum amirleri kurumlarında yapılan çalışmaları muhtarlara anlattılar. Toplantı sonrası düzenlenen değerlendirme raporu Valilik Makamına sunuldu.Toplantıya katılanlara katılımları ve katkılarından dolayı teşekkür eden Kaymakamı Emrah Uzun toplantıyı sonlandırdı. Daha sonra İlçe Kaymakamı Emrah Uzun İlçe Merkezinde bulunan lokantada muhtarlar ile birlikte yemek programına katıldı.

Bu haber 1816 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI..
AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI..
ALLAH RAHMET EYLESİN
ALLAH RAHMET EYLESİN