Beşiktaş Spor Okulları
Reklam

Beşiktaş Spor Okulları

Karaman Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şevket Varol yaptığı açıklamada;

30 Ekim 2019 - 14:52

"Beşiktaş Spor Okulları her yıl düzenli olarak yetenekli sporcuları Beşiktaş'ımızın alt yapısına kazandırmak, çocuklarımızın arkadaşlık, birey olma ve takım disiplini gibi birçok yetiye sahip olmaları için Yaz kampı, kış kampı, futbol okulları ziyaretleri ve bölgesel turnuvalar düzenlemektedir.

Beşiktaş Spor Okulları idari sorumlusu Gökhan Ataş hocamızın yapmış olduğu incelemeler sonucunda Karaman Beşiktaş Futbol Okulumuz bu yıl 1 Kasım Cuma ve 2 Kasım Cumartesi günlerinde Adana'da yapılacak olan bölge turnuvasına davet edildi. Karaman Beşiktaş Futbol okulu olarak Baş Antrenörümüz Razaman Delen ve Yardımcı antrenörümüz Abdullah Yücer hocalarımızın önderliğinde 2009-2010 yaş grubunda ki sporcularımızla turnuvaya katılacağız.

Turnuvaya bizim dışımızda Adana, Mersin, Adıyaman, Gaziantep ve Kayseri futbol okulları katılacaklar. Beşiktaş'ımız son dönemde öz kaynak düzenine önem vermektedir. Beşiktaş Futbol Okulları ve alt yapı scout ekipleri tarafından beğenilen sporcular Antalya da düzenlenecek olan kış kampına davet edileceklerdir. Çocuklarımızın ailelerinden uzakta konaklamalı şekilde bir kamp süresi geçirecek olmaları, kendilerine olan öz güvenlerinin artmasına, takım olarak birlikte geçirecekleri zamanla arkadaşlık duygularının güçlenmesine önemli katkı sağlayacaktır.

Bunların yanında yeni şehirler keşfetmeleri, yeni arkadaşlıklar edinmeleri için önemli olan bu turnuvalara katılımlarımız, Beşiktaş ve Türk futbolunun alt yapısına hizmetlerimiz devam edecektir. Turnuvaya katılacak teknik heyetimize ve bütün sporcularımıza başarılar diliyoruz. "dedi.


                  
Bu haber 1418 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..