Reklam
Reklam
Reklam
BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULLARI

BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULLARI

Karaman Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şevket Varol açıklamasında;

29 Ağustos 2019 - 13:14

BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULLARI İDARİ SORUMLUSU BELİRLENDİ

“Karaman'ımız için bir ilki daha gerçekleştiriyoruz Beşiktaş Futbol Okulları İdari Sorumlusu Karaman Beşiktaş Futbol Okulumuzu ziyaret edecektir. Aşağıda ki metni haber yaparsanız sevinirim. Saygılarımla.

"Karaman Beşiktaş Futbol Okulu olarak Karaman'ımız için bir ilki daha gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Beşiktaş Futbol Okulu İdari Sorumlumuz Gökhan Ataş ve Denetleme Sorumlumuz Onur Kerpiçci hocalarımız 30.08.2019 Cuma günü Karaman Beşiktaş Futbol Okulumuzu ziyaret edecekler. Bir yılı aşkın süredir faaliyet gösteren okulumuz Beşiktaş J.K. ile ilişkilerini sağlam tutarak Karaman futboluna hizmet etmeye devam etmektedir.

Hocalarımız, yetenekli sporcularımızı sömestr tatilinde yapılacak olan Beşiktaş Futbol Okulları kış kampına davet edeceklerdir. Karaman Beşiktaş Futbol Okulu olarak 2019 yaz sezonunu tamamlıyoruz. 2019-2020 sezonu için kayıtlarımız devam etmekte.

Karaman Beşiktaş Futbol Okulu bölgesel turnuvalara, kış ve yaz kamplarına katılarak Beşiktaş'ımı ve Karaman'ımızı  efendi, ahlaklı, zeki ve çevik sporcular yetiştiren bir kurum olarak en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Saygılarımla.”dedi.
 

Bu haber 936 defa okunmuştur.