Reklam
Reklam
BELEDİYE’DEN İFTAR SOFRALARI

BELEDİYE'DEN İFTAR SOFRALARI

Karaman Belediyesi’nin tertip ettiği ve binlerce vatandaşın aynı sofrada buluşacağı iftar sofraları 09 Mayıs Perşembe günü Topucak Mahallesi’nde başlıyor.

09 Mayıs 2019 - 11:51 - Güncelleme: 09 Mayıs 2019 - 11:58
Reklam

 

İLK İFTAR SOFRASI TOPUCAK MEYDANI’NDA KURULACAK

Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar sofralarının ilki Topucak Meydanı’nda kurulacak. Vatandaşlar önceden hazırlanmış masalara oturarak yemek sırasına girmeyecek ve iftar yemeği görevliler tarafından masalarına getirilecek.

İftar yemeğinin öncesinde Ramazan Ayı’na özel sohbetler gerçekleştirilecek. Program belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, düzenledikleri mahalle iftarları programlarına tüm mahalle sakinlerini davet ettiğini söyleyerek: “Mübarek Ramazan Ayı’nın manasına uygun olarak bu yıl farklı mahallelerde iftar sofraları açacağız. Kuracağımız iftar sofralarında vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde, Ramazan Ayı’nın manevi ruhunu yaşayarak orucumuzu açacağız. Tüm hemşehrilerimizi kuracak olduğumuz gönül sofralarımıza davet ediyor, bu vesileyle 11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nın, tüm İslam âlemine, ülkemize ve ilimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Bu haber 1719 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x