Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
BELEDİYE BAŞKANI
Reklam

BELEDİYE BAŞKANI

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 1 Mayıs İşçi Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında;

30 Nisan 2019 - 17:02

BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ KALAYCI’NIN İŞÇİ BAYRAMI MESAJI
“Elinin ve kalbinin emeğiyle geçinen, alın teriyle hayatın külfetine direnen ve milli gelire büyük katkılar sağlayan tüm kardeşlerimizi yürekten selamlıyor, hepsini kucaklıyorum” dedi.
Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında; “Helal kazancını elde etmenin arayışında olan ve emeğinden başka herhangi bir gücü olmayan kardeşlerimizin, millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır” diyen Başkan Kalaycı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Elinin ve kalbinin emeğinden başka bir gücü olmayan, rızkını alın terinden çıkaran milyonlarca çalışanımızın yalnızca bir günle hatırlanması ve gündeme gelmesi elbette doğru değildir. 
Dileğim, emekleriyle geçinen ve karşılarına dikilen birçok zorluğa göğüs germeye çalışan işçi kardeşlerimizin daha mutlu, daha huzurlu ve daha sorunsuz bir hayata kavuşmalarıdır. Kendi kurumumuz çatısı altında çalışan kardeşlerimiz başta olmak üzere, en büyük arzumuz tüm işçi kardeşlerimizin refah düzeylerinin yükselmesidir, yaşam kalitelerinin artmasıdır. Çünkü biz çalışanlarımızın hakkını kendi hakkımız olarak gören ve onların alın terlerini her türlü değerin üzerinde tutan bir anlayışa sahibiz. ‘İşçinin hakkını alın teri kurumadan veriniz’ diye emreden bir inanca mensubuz. 
Bu duygu ve düşüncelerle tüm işçi kardeşlerimizin bayramlarını kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir ömür geçirmelerini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”
 

Bu haber 429 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde
Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde
İrfan Ataseven Anadolu Lisesi Pansiyonu
İrfan Ataseven Anadolu Lisesi Pansiyonu