Reklam
BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ KALAYCI’DA KATILDI

BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ KALAYCI’DA KATILDI

Karaman Piri Reis Vadisi sakinleri, dün akşam bayan Tanser Türkmen öncülüğünde iftar yemeğinde buluştu.

30 Mayıs 2019 - 14:32

PİRİ REİS VADİSİNDE TOPLU İFTAR
İFTARA KARAMAN BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ KALAYCI’DA KATILDI

Piri Reis Vadisinde konut sahiplerinin henüz tamamının bile oturmadığı sitede yüzlerce insan bir araya gelerek iftar yaptı. İftar yemeğine Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'da katıldı.

İlk defa yapılan bu iftar yemeği, Piri Reis Vadisi site sakinlerinin; tanışma, komşuluk ve dostluk bağlarını güçlendirmeleri, günümüzde maalesef kaybolmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerinin canlı ve diri tutulması olarak amaçlandı. Site sakinleri bir araya gelip ailelerle birlikte tek yürek, tek bilek olup huzurlu bir iftar yaptı.

Başkan Kalaycı, etkinliğin sonunda, katılımcılarla tek tek ilgilenerek bu kadar insanı bir araya getirme fikrinden ve başarısından dolayı, bayan Tanser Türkmen'İ kutladı. Kalaycı, çok güzel bir organizasyon olduğunu belirterek, site sakinlerine, site de var olan sorunların zaman içerisinde çözeceği müjdesini verdi.

Tanser Türkmen ise; ‘‘Gönül ne kahve ister ne de kahvehane, gönül dost ister kahve bahane.’’ diyerek, dostlarla birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirterek, katılımcılara ve hassaten belediye başkanına çok teşekkür etti.
 

Bu haber 1767 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Karaman Devlet Hastanesi..
Karaman Devlet Hastanesi..
Uzm. Dr. Baki Doğan
Uzm. Dr. Baki Doğan