Belediye Başkanı Atila Zorlu ’’Ermenek’i Hep Beraber...
Reklam

Belediye Başkanı Atila Zorlu ''Ermenek’i Hep Beraber Yöneteceğiz''

Belediye Başkanı Atila Zorlu ''Ermenek’i Hep Beraber Yöneteceğiz''

08 Kasım 2019 - 11:27

Ermenek’te istişare toplantısı düzenlendi.

Kaymakamı Batuhan Taşgın, Belediye Başkanı Atila Zorlu, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Parti Başkanları, Kooperatif Başkanları, Daire Amirleri, İlçe Esnafları ve vatandaşların katıldığı istişare toplantısı Belediye Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 Katılımcı bir yönetim anlayışı ile her türlü görüşe ve istişareye açık olmayı benimseyen Başkan Atila Zorlu konuşmasında, Ermenek’in sorunlarını hepimizin bildiği, İlçemizin sorunları ve kalkınması için neler yapılabileceği konusunda karşılıkları görüşlerinizi dinlemek amacıyla böyle bir toplantı düzenlediğimizi belirtti. Toplantıda ağırlıklı olarak üzerinde durulan konular arasında ise Maden, Eğitim, Tarım ve Turizm alanlarında İlçe için ne gibi çalışmalar yapılabileceği hakkında görüşler dile getirildi.

Katılımcılarında isteğiyle bu alanlarda çeşitli meslek gruplarından dört adet komisyon kurularak çalışmalara başlanıldığı bildirildi. Belediye Başkanı Atila Zorlu, Ermenek’te bir konsey oluşturmak suretiyle katılımcı demokrasi ve şeffaflık ilkeleri gözetilerek ilçe için en iyisinin yapılacağını belirtti.

 

 

Kaynak: larende haber
Bu haber 728 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..