Reklam
Reklam
Reklam
BAŞSAVCISI ALİ İRFAN YILMAZ’DAN KTSO’YA İADE-İ ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞSAVCISI ALİ İRFAN YILMAZ'DAN KTSO'YA İADE-İ ZİYARET

Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan YILMAZ, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

06 Kasım 2018 - 22:30
Reklam

Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan YILMAZ, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası  Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN ve  Yönetim Kurulu Üyeleri  bir araya gelen Başsavcı YILMAZ, başarı dileklerini iletti.

 

Ziyarette Başsavcı Ali İrfan YILMAZ, hizmet binamızı gezerek  Meclis  Başkanı Ahmet ÇELİK, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN ve  ekibine başarılar dilemek için bir tebrik ziyaretinde bulunuyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan ALKANl, ‘Sayın Başsavcımızın nazik ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Oda olarak her zaman kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içinde oluyoruz. Karaman’nın gelişmesi, istihdamının arttırılması için çalışıyoruz. Sayın Başsavcımıza ziyaretlerinden ötürü bir kez daha teşekkür ediyor, yapılabilecek ortak çalışmalara her zaman destek olacağımızı ifade diyorum’ dedi.

 

Ziyaret hatıra fotografı çekilmesi ile sona erdi.

Reklam
Kaynak: KARAMAN HABER
Bu haber 390 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KILIÇASLAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
KILIÇASLAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
KASTAMONU'DA ELİM KAZA
KASTAMONU'DA ELİM KAZA