Başkanlar Sarıveliler’de Buluştular
Reklam

Başkanlar Sarıveliler'de Buluştular

Karaman'ın Sarıveliler ilçe Belediye Başkanı Hayri Samur, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve geçmiş dönemlerde Alanya'da belediye başkanı olarak görev yapan isimleri, Sarıveliler Belediyesi'nde buluşturdu

25 Temmuz 2016 - 03:07

Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, Alanya ile Sarıvelilerin, kültürel yaşamın, geleneklerin ve özellikle yörük kültürünün yaşatıldığı güzide ilçelerden biri olduğunu söyledi. Alanya'da gerçekleşen son başkanlar toplantısına Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in daveti üzerine katıldığını hatırlatan Samur " Sarıveliler ile Alanya arasında çok güçlü bağlar vardır. Burada gerek başkanımız Adem Murat Yücel gerekse Alanya ve beldelerinde hizmet vermiş başkanlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Özellikle ülkemizin şu an için içinde bulunduğu durumdan dolayı gerçekleştirdiğimiz birlikteliğin anlamı çok büyüktür. Ama hiçbir güç Türk Milleti'nin iradesinin önüne geçemeyecektir" dedi.

Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur'a, belediye başkanları ile bir araya gelme fırsatı sunduğu için teşekkür eden Başkan Yücel; "Öncelikle 15 Temmuz'da Milletimize ve vatanımıza kasteden hain girişimi lanetliyorum ve halkımızla beraber sonuna kadar demokrasi yürüyüşüne devam edeceğiz. Biz hepimiz aynı ortak kaderi paylaşan insanlarız. Geleneklerimiz, kültürümüz aynı. Yerel anlamda Sarıveliler ile Alanya arasında çok güçlü bağlar vardır. Bu bağların her anlamda sıkı bir şekilde devam edeceğine inanıyorum. Ayrıca burada bizlerle birlikte olan eski belediye başkanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

Başkanlar Sarıveliler'de Buluştular

Bu haber 4290 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..