Reklam
Reklam
Reklam
BAŞKAN KALAYCI’YA SORDU..
Reklam

BAŞKAN KALAYCI'YA SORDU..

Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan isim vermeden Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'ya sordu. Çağlayan Twitter hesabından yaptığı açıklamada;

05 Ağustos 2019 - 23:54

"Sayın başkan varsa suçlular hakkında davanı aç sonuna kadar yanındayım ve bu davanın takipçisi olacağım. Ortada suç yoksa lütfen boş boş işlerle Karaman’ı oyalamayın. İcraat yapın iş yapın iş!. Karamanın sizden beklentisi budur."

"Sayın başkan boş boş konuşmayacaksın, hele iftira hiç atmayacaksın çünkü size yakışmaz, iftira atmak ne inancımızda nede töremizde vardır. Milletimizin sizden beklediği laf yapmak değil gereğini yapmanızdır."


"Sayın başkan Karaman halkı size mührü ve anahtarı teslim etti, belediyenin tüm evrak ve belgeleri elinizde, tespit ettiğiniz suç ve suçlular varsa göreviniz gereği size düşen suç duyurusunda bulunarak suçluların yargılanmasını sağlamak"


"Belediye Başkanı önceki dönem AK Partili Belediye yönetimlerini yandaşı yoldaşı kayırmakla, belediye kaynaklarını ceplerine atmakla hortumlamakla suçlamaktadır. Bu ağır ithamlar yenilir yutulur değildir"

Bu haber 2584 defa okunmuştur.