Başkan Hasan Can, Sabah Namazında Cemaatle Buluştu
Reklam

Başkan Hasan Can, Sabah Namazında Cemaatle Buluştu

Ümraniye Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından Pazar günleri tertiplenen sabah namazı buluşmaları devam ediyor.

22 Şubat 2016 - 16:41

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Davut Dede Camii'nde kılınan sabah namazının ardından cemaat ile bir araya gelerek kahvaltı yaptı.

Ümraniyeliler şehrin feyz ve bereketinden istifade etmek için her hafta sonu bir camide buluşuyor. Sabah namazından önce sohbet ile başlayan program, Kur'an-ı Kerim tilaveti, sabah namazı ve tesbihat ile tamamlanıyor. Cami çıkışı ise cemaate çorba ikram ediliyor.

Gençlerin cami cemaatiyle buluştuğu ve camilerin bayram yerine dönüştüğü 'Sabah Namazında Buluşuyoruz' etkinliğine bu hafta Davut Dede Camii'nde devam edildi. Hem gençlerin hem de cami cemaatinin son derece memnun olduğu programların bu haftaki sabah namazı buluşmasına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can katıldı. Başkan Hasan Can, Davut Dede Camii'nde vatandaşlarla beraber sabah namazını kıldı, ardından da cemaat ile bir araya gelerek kahvaltı yaptı.

Mehmet Akif Mahallesi Davut Dede Camii'nde gerçekleşen buluşmaya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Ümraniye İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk, AK Parti Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yasin Çakar, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bu haber 1298 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..