Başkan Boyacıoğlu mübarek Ramazan ayını kutladı
Reklam

Başkan Boyacıoğlu mübarek Ramazan ayını kutladı

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, Kazımkarabekir, Karaman ve tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan ayını kutladı.

04 Mayıs 2019 - 17:08

RAMAZAN MESAJLARI
Başkan Boyacıoğlu mesajında;

“Mübarek Ramazan ayı ile bütün gönüller ibadetten yana, bütün yürekler aynı çatı altında.  Bu ayı değerlendirmek için en makbul aydır. Bütün günahlardan arınma, pişmanlığı ve içten gelen tövbeyi Allah'a sunma, doya doya ibadet etme fırsatı bütün din kardeşlerim için hayırlı olsun. Gönlünüzü Allah'a açacağınız bu mübarek Ramazan ayı sizi ve ailenizi huzura boğsun. 
On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerife bir kere daha nail olmak kısmet oldu. Bu ayı en iyi şekilde değerlendirmeli, dinimizin gerekliliği olan ve nefsimizi törpülemek için bize fırsat sunulan orucumuzu en iyi şekilde tutmaya gayret edelim. 

Kim Allah yolunda dünyevi işleri bir kenara atıp sadece gönülden ibadet ederse, Allah ona cennetinden bir bahçe ayırır. Cennetin bahçesindeki gül kokularının yüzü suyu hürmetine bu ayı ibadet ve inançla geçirmenizi temenni ederim.

Gönüllerin merhamet dolduğu, en katı yüreklerin bile iman ateşiyle ısındığı, sevgi ve saygının esas olduğu, büyüklerin sabırlı küçüklerin vefakâr olduğu bu ay Müslüman âlemine bahşedilmiş en güzel hediyelerden biridir. Ramazan ayını ibadet içinde geçirmenizi dilerim

Ramazan ayının bütün milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.”dedi.
 

Bu haber 1221 defa okunmuştur.