Reklam
Reklam
Reklam
BAŞARILI SPORCUDAN VALİ MERAL’E ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞARILI SPORCUDAN VALİ MERAL’E ZİYARET

Vali Fahri Meral, Trabzon’da düzenlenen Yıldızlar Dağ Krosu Dünya Şampiyonası millî takım elemelerinde mücadele eden ve 2. olarak gümüş madalya kazanan Karaman Önder Spor Kulübü sporcusu Mehmet Fidan’ı makamında kabul etti.

16 Nisan 2018 - 12:43
Reklam

12 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette; İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Karaman İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) başkanı Mehmet Sarı ve ÖNDER Spor birim başkanı Fatih Doğruay ile sporcu antrenörü Abdulselam Karharman da hazır bulundu.

Karaman Önder Derneği Başkanı Mehmet Sarı ziyarette, Trabzon‘da düzenlenen milli takım elemeleri ve 24 Haziran’da İtalya’da düzenlenecek Dünya Dağ Kros şampiyonası hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.

Trabzon ili Köprübaşı ilçesinde gerçekleştirilen Dağ krosu şampiyonası milli takım elemelerinde yıldızlar kategorisinde ikinci olarak İtalya’da düzenlenecek dünya şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkı kazanan başarılı sporcu Mehmet Fidan’ı elde ettiği bu başarıdan dolayı tebrik eden Vali Meral, milli sporcunun 24 Haziran tarihinde İtalya’da düzenlenecek olan şampiyonada da ilimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğine olan inancını belirterek milli sporcuya başarılar diledi.


Reklam
Bu haber 1193 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KILIÇASLAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
KILIÇASLAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
KASTAMONU'DA ELİM KAZA
KASTAMONU'DA ELİM KAZA