BANKA VE ESNAF ZİYARETLERİ
Reklam
Reklam
Reklam

BANKA VE ESNAF ZİYARETLERİ

Vali Fahri Meral, gün içerisinde meslek kuruluşları ve bankalara gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında,

Reklam
04 Aralık 2019 - 20:37

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret ederek oda başkanı Bayram Uysal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyarette Vali Fahri Meral, Oda Başkanı Bayram Uysal ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet ederek Başkan Uysal’dan odanın çalışmaları ve esnafın sorunları hakkında bilgiler aldı.

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bayram Uysal, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek mahalle ve çarşı esnaflarını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Fahri Meral’e teşekkür etti.

Vali Fahri Meral’in Esnaf ve Sanatkârlar Odasına gerçekleştirdiği ziyarette yönetim kurulu üyeleri; Madeni Tornacılar, Kaynakçılar, Oto Motor ve Tamirciler Odası Başkanı Cemal Özbay, Elektrik, Elektronik Sıhhi Tesisat Odası Başkanı Şuayp Dik, Kahveciler Odası Başkanı Fatih Elitok ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği genel sekreteri Halil İbrahim İncekara hazır bulundu.

Gün içerisindeki ziyaretlerine daha sonra İsmetpaşa caddesindeki Vakıfbank Merkez Şubesi ve Atatürk Bulvarındaki Halk Bankası Merkez Şubesi ile sürdüren Vali Meral, ziyaret ettiği kurum müdürleriyle bir süre sohbet ederek kamusal hizmet veren kurumların personel yapısı ve kurumsal işleyişi hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretlerine daha sonra ilimiz Cumhuriyet Mahallesinde hizmet vermekte olan Şoförler ve Otomobilciler Odası ile devam eden Vali Meral, ziyarette oda başkanı Cemalettin Özüylasi ile bir süre sohbet ederek odanın genel hizmetleri hakkında bilgiler aldı.  

Bu haber 607 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da