Reklam
Reklam
BACAĞI DEMİR KORKULUĞA SAPLANDI

BACAĞI DEMİR KORKULUĞA SAPLANDI

KARAMAN’da Üniversite öğrencisi çıkış kapısından çıkmak yerine duvardaki demir korkuluklarından atlamaya çalışınca demir korkuluk bacağına saplandı.

05 Nisan 2019 - 16:27
Reklam

ATTIĞI ÇIĞLIK KURTARDI

KAPI YERİNE, DEMİR KORKULUKTAN ÇIKMAYA ÇALIŞINCA..

Demir parmaklık kesilerek kurtarılan öğrenci hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre olay bu sabah saat 05.00 sıralarında Gevher Hatun Mahallesi Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi İktisadi ve İdari İşletme Fakültesi bahçesinde meydana geldi.

Üniversite Kütüphanesinde gece geç saatlerde arkadaşları ile çıktığı iddia edilen 22 yaşındaki Ömer K, sabaha karşı 05.00 sıralarında Üniversite’nin çıkış kapısını kullanmak yerine “kısa geçiş yolu olsun” diyerek duvardan atlamaya çalıştı.

BACAĞI DEMİR KORKULUĞA SAPLANDI

Bahçe duvarından çıkmaya çalışırken, demir korkuluklardan biri sağ bacağına saplanan Ömer K, acılar içinde çığlıklar atmaya başladı. Bu sırada yoldan geçenler tarafından feryadı duyulan genç için hemen sağlık görevlilerine haber verildi.

DEMİR PARMAKLIK KESİLEREK KURTARILDI

Öğrencinin imdadına itfaiyenin AKS ekipleri ve sağlık ekipleri yetişti. Bu arada öğrencinin arkadaşları da olay yerine geldi. AKS 110 ekipleri, demir parmaklıkları keserek Ömer K’yi bulunduğu yerden kurtardı.

Bacağına 10 cm civarında demir korkuluklardan birinin girdiği belirlenen yaralı öğrenci, yapılan ilk müdahalenin ardından sedyeye alındı.

Yaralı öğrenci, acılar içinde Karaman Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis ve Üniversitenin özel güvenlik personeli de gecenin bu saatinde Üniversite bahçesinde öğrencinin ne amaçla bulunduğu yönünde araştırma yaptığı gözlendi. Yaralı gencin tedavisi sürerken olayla ilgili tahkikat sürüyor.

Bu haber 4799 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lütfí Elvan Kongre Merkezinde
Lütfí Elvan Kongre Merkezinde
Şehit Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın hatırasına
Şehit Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın hatırasına