BABAOĞLU KOLEJİNDEN BİR İLK!
Reklam

BABAOĞLU KOLEJİNDEN BİR İLK!

21. yüzyıl becerileri kapsamında akademik, ticari, ekonomik, sosyal, kültürel ilişkiler ortak bir dil kullanımını zorunlu kılmaktadır.

20 Şubat 2020 - 09:08

21. yüzyıl becerileri kapsamında akademik, ticari, ekonomik, sosyal, kültürel ilişkiler ortak bir dil kullanımını zorunlu kılmaktadır. İngilizce bunun için dünya dili olarak kabul görmüş, tüm iletişim İngilizce aracılığıyla sağlanır olmuştur.

Yabancı Dil eğitiminde Karaman’a yön veren Babaoğlu Koleji olarak dil eğitimini bambaşka bir boyuta taşıdı.

Yaşayarak öğrenme temellerine dayanan eğitim modülü ile öğrencilerin yabancı dil öğrenimine bakış açısını değiştiren kurum Cambridge, Oxford ve Express publishing ile ortak çalışmaları sonucu olarak her yıl en yüksek yabancı dil ortalamasına sahip okulun değerli öğrencilerinin ufkunu geliştirmek adına geçen yıl ilk kez uygulanan İngilizce tiyatro etkinliğinin ikinci yılında İngiltere merkezli tamamı yabancı oyunculardan oluşan ve Babaoğlu Koleji öğrencilerinin de profesyonel yabancı oyuncularla aynı oyunda aynı sahneyi paylaşacağı Cloud Theatre ekibini Babaoğlu Kolejinde ağırlayacak .

 Sevgi temelli eğitim yaklaşımımıza ‘yabancı dili öğrenmek için önce sevmek gerekir’ sloganı ile destek olan İngilizce zümremize teşekkürlerini sunan Babaoğlu Koleji ,yeniliklerin öncüsü olmaya devam edecek.

Kaynak: larende haber
Bu haber 536 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..