Reklam
Reklam
Reklam
Ayrancı’da Tüm Yollar Elden Geçiyor

Ayrancı'da Tüm Yollar Elden Geçiyor

Başkan Yüksel Büyükkarcı Çalışmaları İnceledi

30 Haziran 2016 - 19:01

Ayrancı merkezinde devam eden asfaltlama çalışmalarını inceleyen belediye başkanı Yüksel Büyükkarcı, ‘’Ayrancıya yakışır, nesiller boyu gidecek yollar yapıyoruz’’ dedi.

Yurt caddesindeki çalışmaları inceleyen Yüksel Büyükkarcı, ‘’Şu an sıcak asfaltlama için zemin hazırlık çalışmaları yapılıyor. Bu işlemin hemen ardından sıcak asfalt serme işlemi başlayacak. Ramazan Bayramına yolun bütün çalışması tamamlanmış olacak. İhtiyaçları anlık karşılamak yerine doğru planlama ile uzun yıllar gidecek yatırımlara dönüştürüyoruz. Böylelikle bütçeyi kısa sürede yıpranıp kaybolacak işlerden sakındırıyoruz. Bu yol, içinde bulunduğu mahalleyi en 50 sene taşır’’ dedi.

Caddedeki çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden mahalle sakinleri, ‘’2 kilometrelik uzunluğu 20 metre civarı genişliği ile Yurt Caddesi’ndeki çalışmalar sonlandığında, cadde pist gibi görünecek. Bu yol hem günümüz ihtiyacına hem de ilerleyen yıllarda artan ihtiyaca cevap verebilecek kapasitede hazırlanıyor. Başkanımıza teşekkür ederiz’’ dediler.

 

Bu haber 4271 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..