Reklam
Reklam
Reklam
Ayrancı Çıtayı Yükseltti

Ayrancı Çıtayı Yükseltti

Dernek artık genele hitap edecek

25 Ocak 2016 - 09:36

Son günlerde yaptığı faaliyetlerle çıkış yapan Ayrancı Köyleri Yardımlaşma Derneği yaptığı tüzük değişikliği ile artık tüm Karamanlıları kucaklamaya hazırlanıyor.

Larende.com olarak katıldığımız son arabaşı gecesinde de şahit olduğumuz bir takım güzellikleri takdir etmiştik. O gecede teşekkür konuşması yapan Dernek Başkanı Rafet Akdaş daha güzel çalışmaların yapılacağı müjdesini vermişti.

Geçtiğimiz hafta sonu genel kurul yapılan dernekte tüzük değişikliğine ilişkin Akdaş şunları ifade etti;

“Derneğimizin 3. olağan kongresini yapmış bulunmaktayız.  Dernek yönetim kurulumuzun aldığı karar neticesinde üyelerimizin de olurunu alarak tüzüğümüzde değişiklik yapıp derneğimizin kısa adı “Karamanlılar Derneği” açılımı da “Karaman ve Ayrancı Yardımlaşma Derneği” olarak değiştirmiş bulunmaktayız. 

Bu vesile ile hem İstanbul’da yaşayan Karaman ve tüm ilçelerinden bulunan hemşerilerimize daha iyi hizmet vereceğiz. Memleketimizin tanıtımı için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.  Bu vesile şahsım ve yönetim kurulumuza gösterdiğiniz destek ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder verdiğiniz bu ulvi göreve layık olmaya çalışacağımızı belirtir, hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.”

“Hemşerilerimizle Beraber Olmanın Onurunu Yaşamaktayız”

İstanbul’da Dolu Dolu Karaman Gecesi

İstanbul Milletvekillerinden Hemşerilerimize Destek

 

Bu haber 1859 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..