Reklam
Reklam
AYRANCI BELEDİYESİ
Reklam

AYRANCI BELEDİYESİ

31 Mart Mahalli idareler seçimleri ile 3. kez başkan seçilen, Karaman’ın Ayrancı ilçe belediye başkanı Yüksel Büyükkarcı mazbatasını aldı. 

08 Nisan 2019 - 17:02
Reklam

Yüksel Büyükkarcı mazbatasını aldı

Büyükkarcı, saat 11.00’de ekibiyle birlikte Karaman Adliyesi’ne geldi. İl Seçim Kurulu Başkanı hâkim Ali Karagülle’den mazbatasını alan Yüksel Büyükkarcı, 3. Kez resmen Ayrancı belediye başkanı oldu. Karagülle, Başkan Büyükkarcı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi. Büyük bir gurur yaşadığını ifade eden Başkan Büyükkarcı, ‘’Anadolu’nun kadim yurdu Ayrancı’ya 3. Kez belediye başkanı olmanın, hemşerilerim tarafından tekrar tercih edilmenin gururunu yaşıyorum’’ dedi.
Belediye başkanlığı görevini ‘Vatani’ bir sorumluluk olarak gördüğünü ifade eden Büyükkarcı; ‘’Göreve geldiğimiz günden bu yana bu sorumluluk çerçevesinde projeler ürettik. İki dönem boyunca ilçemize yaptıklarımız, halkımız tarafından takdirle karşılandı. Verdiğimiz emeğin, dökülen alın terinin karşılığı olduğu görmek en büyük sevinç kaynağımız. Önümüzdeki süreçte daha önceki projelerimizin devamı olan etaplarla birlikte, yeni projelere imza atacağız. Daha fazla çalışarak milletimizin verdiği sorumluluğu yerine getireceğiz. Hepimize hayırlı olsun’’ diye konuştu.
 

Bu haber 765 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x