Reklam
Reklam
Reklam
Altuner Teknik Servis
Reklam

Altuner Teknik Servis

Altuner Teknik Servis Vestel Yetkili Servisinden Sayın Halkımıza Duyurulur ARİSTON HOTPOINT, İNDESİT Firması almış olduğu bir karar ile Türkiye piyasasından çekilmiştir.

17 Temmuz 2019 - 12:18 - Güncelleme: 17 Temmuz 2019 - 12:23

Satışı devam eden ürünler ve garanti süresi devam eden ürünler için tüketicilerini mağdur etmemek adına Vestel AŞ. İle 1 Nisan 2019 tarihi itibarı ile iş birliği yapılmış ve satış sonrası servis (kurulum ve arıza) hizmetlerini Vestel servisleri kanalıyla vermeye devam etmektedir.

1 Nisan 2019 tarihi itibarı ile garanti süresi devam eden ve garanti süresi bitmiş olan bütün ARİSTON, HOTPOINT VE İNDESİT marka ürünlere VESTEL YETKİLİ SERVİS bünyesin de hizmet verilmektedir.

Bu süre içerisinde siz değerli tüketicilerimizden bazı firmalar ve kişiler kanalı ile yanlış bilgilendirilerek (Bu firma battı artık servisi yok garantisi yok ) gibi bilgiler ile garantili ürünlerinin ücret karşılığı yapılmaya çalışıldığını üzüntü ile öğrendiğimiz için bu açıklamayı yapmak durumunda kaldık.  

VESTEL çatısı altında REGAL, FINLUX, TOSHIBA, JVC, TELEFUNKEN VE SEG gibi markaların yanında Dünya markaları HOTPOINT ARİSTON, İNDESİT VE WHIRLPOOL, gibi dünya markalarına Vestel yetkili servisi olarak servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sayın halkımıza saygı ile duyurulur.

ALTUNER TEKNİK SERVİS VESTEL YETKİLİ SERVİSİ Tel:  338 2121214   -   338 2136566 Ziya Gökalp Mahallesi şehit şahin mavi caddesi No: 22/A (Eski üçaş market ilerisi)

 

Bu haber 1598 defa okunmuştur.