• BIST 78.739
  • Altın 126,972
  • Dolar 3,1105
  • Euro 3,3880
  • Karaman 9 °C
  • Konya 12 °C
  • Ankara 10 °C
  • Antalya 17 °C
  • İçel 23 °C

Alınacak İntikamlar

Mehmet KARAGÖZ

Sevgili okuyucularım. Beni bağışlayın…

Bu yazımda daha önce hiç kullanmadığım, ağza alınmasını tasvip etmediğim İNTİKAM kelimesi ve düşündürdükleri hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağım. 

Batı ve doğuda sapıklarla kâfirler Her türlü pisliğe gark olmuştu. İman ve şeref yoksunuydular. Banyo ve tuvaletleri bile yoktu.  Dünyanın döndüğünü söyleyen bir bilim adamına yaptıkları ortadadır. Bu haldeyken tek düşman olarak Müsliman Türkleri tanıyorlardı. Bu kefereleri temiz ve medeni bir ortama taşımak, huzur ve seadetlerini tesis ve akıbetlerini de cennete taşımaya çalışan ecdadımız, imdat çığlıkları ile çırpınan insanlığa ruh temizliği, beldelerin imarı ve kulların terfihi vazifesini üstlenmiş olan biz Türkler, 

 Tarih boyunca şan ve şerefle fetih destanları yazarken, 

 Fetihler ve fatihleri tarihin altın varaklarında parlatırken, 

 Onlarca meydan muharebelerinde meydanı küffara mezar ederken, 

 Küçük bir askeri ordu ile 10 kat 30 kat kalabalık orduları yere sererken,

 Haçlı orduları düzenleyip üstümüze gelen cavırları kıtır kıtır gebertirken,

Ne mi oldu?

Bakın izaha çalışayım. 

İnsanlık tarihinin en önemli olayı; Allah-ü Teâlâ’nın Habibi, Âlemlerin Efendisi, Hazreti Muhammed Mustafa Aleyhisselamın yeryüzünü şereflendirmesidir. 

İnsanlık tarihinin ikinci büyük olayı da Türklerin İslamla şereflenmesidir. Bu iki büyük hadise; vahşi, gaddar, hunhar, cani hayata alışmış cühela ve azgın insan bozuntularını adam etmeye, medenileştirme, insanileştirmeye başlamıştır. İman nuru ile aydınlatmış, İslamın emir ve yasaklarına davet ederek, pis ve karanlık ruhlarını şavkartmıştır. 

Onların tanrı diyerek taptıkları sahte ilahların yere çalarken, onlara tapmaya çalışan zavallıların elinden tutup çamurdan kaldırmaya çalışmıştır. Bir taraftan güzellikler yayılırken, bunu hazmedemeyen kefereler boş durmadı.  

Bu iki olay Yahudiler ve Hristiyanlar başta olmak üzere, Ermenileri, ateistleri, putperestleri, satanistleri, komünistleri, bedevileri, Kızılbaşları, vehhabileri İngiliz ajanlarını ve daha nice hainleri karşı taarruza geçirdi. 

Yani bu güzellikler birilerine hep battı.  İslamla aydınlanmaya, Tek Allah inancına izin vermediler. Allaha hâşâ inanamazsın dediler. Peygamber kim oluyor dediler. Taşların kayaların altına bastırdılar. Mübarek insanları atlara bağlayıp, parçaladılar. Nemaz kılan peygamberin Aleyhisselam omzuna deve karnı doladılar. Gittiği yollara dikenler döktüler.  

Sürüm sürüm süründürdüler.  Yaşadıkları, doğup büyüdükleri topraklardan kovdular. Hiçbir insanın yaşamadığı işkence ve zulümleri inanan bir avuç mübareğe reva gördüler. 

Bu aşamadan sonra, Türkler bu seadetle şereflenerek sancağı omuzladılar. Bin yıldır, meydan meydan at sırtında aç ve bi ilaç İslamın hamiliğini yaptılar . Karşı koyan ve saldıran kâfirlerin pis leşleriyle meydanları doldurdular. 

Şimdi de günümüzde o günkü pis kâfirlerin dölleri paramparça olmuş, sahipsiz kalmış olan İslam dünyasını önce bölüp parçaladılar. Sonra birer birer yutmaya yok etmeye çalışıyorlar. 

Sırasıyla gidiyorlar. Falan falan ülkeden sonra sıra hangi ülkede artık bellidir. Böylece hepsi birleşerek sistemli ve nizami bir plan dâhilinde bizleri yiyecekler. Hem de ıkına ıkına.  Tadını alarak.  Habis zevklerine vararak İNTİKAM alıyorlar.  

Mesela; 

- II SELİM Rusya’ya girip, Rus çarının tahtını devirip 100 binden fazla Rusu esir alıp gelmedi mi?  Şimdi bu Moskof tohumları fırsatı değerlendirmeyip de ne yapacak?  İNTİKAM alacak.  

Bu yüzden havadan karadan kardeşlerimizi yok etmek için bu gün Suriye’de yarın Türkiye’de iş başında olacaktır. 

Bu misali çoğaltmak mümkündür. Ancak alanımız dardır. İnanıyorum ve biliyorum ki, siz değerli okuyucularım daha geniş bir zaviyeden bakacak gerçekleri görecektir.

Bu yazı toplam 1933 defa okunmuştur.
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, videolar ve her türlü içeriğin tüm hakları larende.com'a aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa içeriğin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz. larende.com; İHA ve DHA abonesidir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2002 Larende Karaman Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0338 214 5757 | Faks : 0338 214 5757 | Haber Scripti: CM Bilişim