ALİ ÖZARSLAN; "MAHALLEMİZ HİZMETLERLE BULUŞACAK"
Reklam

ALİ ÖZARSLAN; "MAHALLEMİZ HİZMETLERLE BULUŞACAK"

KARAMAN’da Yunus Emre Mahallesinde 1 Mart 2020’de Muhtarlık seçimi yapılacak.

09 Şubat 2020 - 16:37 - Güncelleme: 09 Şubat 2020 - 17:10

YUNUS EMRE MAHALLESİ’NE GENÇ VE ÇALIŞKAN MUHTAR ADAYI

KARAMAN’da Yunus Emre Mahallesinde 1 Mart 2020’de Muhtarlık seçimi yapılacak.

2019 Yerel Seçimlerine Urgan Mahallesi olarak giren 4. TOKİ sakinleri, mahalle statüsü kazanan Yunus Emre Mahallesinde yeni muhtarını seçimle belirleyecek.

MUHTAR ADAYI ALİ ÖZARSLAN; “MAHALLEMİZ ÇOK HİZMETLERLE BULUŞACAK”

Genç Muhtar adayı Ali Özarslan seçime iddialı giriyor.

Aslen Karaman’ın Gülkaya köyünden olan ve Yunus Emre Mahallesi 4. Toki’de ikamet eden, esnaflık yaparak geçimini sağlayan 41 yaşındaki Ali Özarslan, Mahallesinde yapılacak muhtarlık seçimlerinde, “Ben de bu hizmete talibim diyerek” aday oldu.

Yunus Emre mahallesinde yapılacak muhtarlık seçimlerine sayılı günler kala muhtar adayı Ali Özarslan çalışmalarını da bu doğrultuda hızlandırdı. 

Birçok muhtar adayının seçime hazırlandığı Yunus Emre Mahallesi’nin her türlü hizmeti hak ettiğini belirten muhtar adayı Ali Özarslan, 4. Toki ve mahallenin çehresini hayata geçireceği yeni projelerle Yunus Emre Mahallesinin Karaman’da çok güzel hizmetlerle anılacağını ifade etti.

ÖZARSLAN; “HERKESİN MUHTARI OLUP HERKESİ KUCAKLAYACAĞIM”

Ayrıca sosyal anlamda birlik ve beraberliği de pekiştirecek mahallenin her köşesine hizmet götürmenin hesaplarını da yaptıklarının altını çizen Özarslan,

 “Mahallemiz çok hizmetlerle buluşacak. Özellikle başta ulaşım, çevre, alt yapı başta olmak üzere sosyal projelerimiz de yer alacak. Çünkü mahallemizin buna ihtiyacı var. Muhtarlık görevini dürüstlük çerçevesinde şeffaf bir şekilde yürüteceğim. Ben değil biz anlayışıyla güven desteklerinizle birlikte muhtarlık hizmetine koltuk için değil hizmet için adayım. 

Arandığı zaman bulunan bir muhtar olacağım ve herkesin muhtarı olacağım. Genç ve yaşlıların oylarını bekliyorum. Bana oy veren vermeyen herkesin muhtarı olup onları kucaklayacağım” dedi.

Mahalle sakinlerimizden desteklerini bekliyor, seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.


YUNUS MRE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI;

ALİ ÖZARSLAN

0542 231 31 70


Bu haber 1858 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..