Reklam
Reklam
Reklam
Aksaray’da Dolar Bozdurma Çağrısına Destekler Sürüyor
Reklam

Aksaray’da Dolar Bozdurma Çağrısına Destekler Sürüyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halka, "Dolarlarınızı bozdurun, altına, Türk Lirası'na çevirin" çağrısı yapması tüm yurtta olduğu gibi Aksaray'da...

09 Aralık 2016 - 09:55

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halka, "Dolarlarınızı bozdurun, altına, Türk Lirası'na çevirin" çağrısı yapması tüm yurtta olduğu gibi Aksaray'da da vatandaşlar tarafından kabul gördü.

Aksaray'da yaşayan vatandaşlar, 15 Temmuz darbe girişiminin ardındaki süreçte Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozmak için elindeki dolar ve Euro'ları bozdurmaya devam ediyor. Bazı işletme sahipleri çeşitli kampanyalarla vatandaşların dövizlerini TL'ye çevirmesi için çağrıda bulunurken, Aksaray Belediyesi'ne ait Somuncu Baba Fırını'nda da "100 Dolar ve Euro bozdurana 3 Somuncu Baba ekmeği bedava" şeklinde kampanya başlatıldı.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısının ardından Aksaraylı vatandaşlara seslenerek, "Bu ülke, bu vatan bizim. Gelin hep birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak vererek, dolar ve euroları bozdurup ülkemiz üzerine oyun oynamak isteyen hainlerin oyunlarını bozalım" dedi.

Bu haber 1596 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..