Aksaray Belediyesi’nden Kadınlara Özel Aktivite Merkezi
Reklam

Aksaray Belediyesi’nden Kadınlara Özel Aktivite Merkezi

Aksaray Belediyesi'nin önemli projeleri arasında yer alan, şehre modern bir görünüm, kaliteli bir yaşam tarzı sunacak olan ve sadece kadınlara özel yapılan...

07 Aralık 2016 - 14:40

Aksaray Belediyesi'nin önemli projeleri arasında yer alan, şehre modern bir görünüm, kaliteli bir yaşam tarzı sunacak olan ve sadece kadınlara özel yapılan Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezi'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, aktivite merkezinin sadece kadınlara özel olduğunu belirterek, "Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezi inşaat çalışmalarımız sürüyor. İsmini bilerek Selime Sultan olarak verdik. Selçuklu döneminde önemli bir büyüğümüz. O nedenle hem onun hatırasını canlı tutmak, hem de anmak maksadıyla ismini verdik. Burası sadece kadınlarımıza özel, onların çocuklarıyla beraber rahat vakit geçirebilecekleri bir yer. Kadın aktivite merkezimizin yanına da tematik park yapıyoruz. 3 bin 150 metrekareye oturan ve bodrum katında daha çok havuzla ilgili tesisatların bulunduğu, üst kısmında ve diğer alanlarda da kadınlarımızın farklı kursları gerçekleştirebileceği alanlar çıkarttık. Şu anda havuz bölümünde bulunuyoruz. Burası 1,5 metre derinliğinde bir havuz. Şezlonglar olacak, duş kabinleri ve içeride de soyunma kabinleri var. Saunası, hamamı, buhar odası ve dinlenme alanları olacak" dedi.

Bu haber 1830 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..