Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
AK PARTİ TEŞKİLATI AYRANCI’DA MUHTARLARLA BULUŞTU
Reklam

AK PARTİ TEŞKİLATI AYRANCI’DA MUHTARLARLA BULUŞTU

AK Parti Karaman teşkilatı Ayrancı’da muhtarların düzenlemiş olduğu programa katıldılar.

Reklam
28 Ocak 2020 - 10:18

Ayrancı’da 22 köy muhtarının düzenlemiş oldukları programa, AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, Gençlik kolları Başkanı Mustafa Kale, Ayrancı İlçe Başkanı Avni Gümüşalan, İl Genel Meclis üyeleri ve Teşkilat başkanı Ahmet Göregen  katıldı. Programda muhtarlar teker teker söz alarak  köyleri ile alakalı durum değerlendirmesi yaparak istek ve beklentilerini anlattılar.

İl Başkanı Çağlayan konuşmasında; “Muhtarlarımız yerel yönetimlerin en önemli parçalarından biridir, yaşadığı bölgenin ihtiyaçlarını, yapılması gerekenleri ve mahalle sakinlerinin durumu konusunda en bilgili kişilerdir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da muhtarlarımız ile her fırsatta bir araya gelerek onların ne kadar önemli olduğunu belirtmiştir. Bizde Milletvekillerimiz ve İl Genel meclis üyelerimizin destekleriyle muhtarlarımızın isteklerine ivedilikle karlılık vermeye çalışıyoruz.” diyerek aynı zamanda toplantıdan ötürü çok teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Milletvekili Selman Oğuzhan Eser’de “muhtarların yapmış oldukları programdan dolayı teşekkür ederek muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın istek ve önerileri bizim için çok önemli, isteklerin karşılanması konusunda elimizden geleni fazlasıyla yapmak için çalışmalarımız devam etmektedir.” Dedi.

Bu haber 1809 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..