AK PARTİ SEÇİM 2019 KARAMAN
Reklam
Reklam

AK PARTİ SEÇİM 2019 KARAMAN

Ak Parti Karaman İl Genel Meclis Başkanı ve Adayı Adem Kapar seçim ziyaretlerini değerlendirdi. Kapar;

01 Mart 2019 - 13:04
Reklam

"Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, Sn. Av. Selman Oğuzhan ESER, İl Genel Meclisi Adayları Adem KAPAR, Mustafa ATABAY, Mustafa YANGÖZ, Hakkı KARADUMAN, Ahmet İŞCAN ve parti yöneticileri ile birlikte köy ziyaretlerine devam ediyorlar.
Ziyaretler kapsamında;
27 Şubat Çarşamba günü İlimiz Merkeze bağlı Göztepe, Hamidiye, Beydili, Ekinözü, Salur, Kızık ve Alaçatı köylerimiz; 28 Şubat Perşembe günü ise Yollarbaşı, Bölükyazı, Çiğdemli, Mesudiye, Demiryurt, Eminler ve Yuvatepe köylerimiz Sn.Vekilimiz Recep Şeker, İl Genel Meclisi Adayları Adem Kapar, Hakkı Karaduman ve Parti yöneticileri tarafından ziyaret edilirken; 
27 Şubat Çarşamba günü İlimiz Merkeze bağlı Kılbasan, Dinek, Karacaören, Eğilmez, Kameni, Burunoba, Çoğlu ve Osmaniye köylerimiz; 28 Şubat Perşembe günü ise Kisecik, Kaşoba, Ortaoba, Süleymanhacı, Üçkuyu ve Madenşehri köylerimiz ise Sn. Vekilimiz Oğuzhan Eser, İl Genel Meclisi Adayları Mustafa Atabay, Mustafa Yangöz ve Parti Yöneticileri tarafından ziyaret edildi.
Ziyaretlerde Milletimizin Efendisi olan köylülerimiz ile yapılan yatırımlar ve eksikler yerinde incelenerek, istişare edildi. Sıcak sohbetler eşliğinde gündem değerlendirilerek bilgi alışverişinde bulunuldu, Sorun ve talepler dinlendi.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Adem KAPAR: “Ziyaretlerimiz esnasında bizleri sevgi ve hoşgörü ile karşılayan köy ve köylülerimize, misafirperverliklerinden ve bize vermiş oldukları gönülden desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”  Dedi.


 

Bu haber 706 defa okunmuştur.