AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ PAZAR GÜNÜ YAPILACAK
Reklam

AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ PAZAR GÜNÜ YAPILACAK

Karaman'da beldeler başta olmak üzere birçok İlçelerde de kongre sürecini tamamlayan Ak Parti Pazar günü Merkez İlçe Kongresini yapacak.

13 Mart 2020 - 12:02

Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, dün akşam medya mensupları ile bir araya geldi.

15 Mart Pazar günü yapılacak olan AK Parti 7. Olağan Merkez İlçe Kongresine Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün de katılması bekleniyor.

Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen çorba gecesi etkinliğinde konuşan İl Başkanı Abidin Çağlayan,

"Ocak ayı içerisinde kongre yapılması gereken yerlerde kongrelerimiz yapıldı. Ataması yapılan yerlere atamalar yapıldı. 5 bin nüfusunun üzerinde olan yerlerde kongreler yapıldı. Nüfusu 5 binin altında olan yerlerde ise atama usulü yapıyoruz. Belde kongrelerinin artından ilçe kongrelerimiz başladı. Yaklaşık 3 hafta önce başladı. Geçen hafta İdlib şehitlerimiz nedeniyle ertelendi. Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde kongre vardı. Üç ilçemizde de ertelendi. Kâzımkarabekir ve Ayrancı ilçelerinde kongrelerimizi yaptık. Bu hafta sonu da Pazar günü Merkez ilçe Kongremiz yapılacak. Ermenek bölgesinde ertelenen kongrelerimiz için başvurular yapıldı. Ermenek ve Başyayla 20 Mart'ta Sarıveliler ilçelerinde daha sonra yapılacak. İl Kongreleri de Eylül ayından sonra programlanacak. Haziran ayında tüm ilçelerin bitmesi bekleniyor. Merkez İlçe Kongremize Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül Bey katılacak." dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ;

"Pazar günü saat 10.00'dan itibaren kongremiz başlamış olacak. Arkadaşlarımızla ekip halinde tüm köy ve mahallelerimizde çalışma yapıyoruz. Bakanımız bizlere kongremizde eşlik edecek. Kongreler bir düğün bir bayram bir coşku şeklinde geçer. Hep bu şekilde oldu. Pazar günü de böyle olmasını sağlamak için ekip halinde çalışma yapıyoruz. AK Parti Karaman teşkilatlarının ve hepimizin bir düğünü, bir bayramı olacak" dedi.


Bu haber 1475 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..