Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
AK PARTİ’Lİ ÇAĞLAYAN’DAN YENİ YIL MESAJI
Reklam

AK PARTİ'Lİ ÇAĞLAYAN'DAN YENİ YIL MESAJI

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Reklam
31 Aralık 2019 - 12:23

Başkan Çağlayan, yayımladığı mesajda,

"Her yeni başlangıç gibi 2020 yılında, dünyada ve ülkemizde siyasi, sosyal ve ekonomik  her alanda iyileşmelerin artarak devam etmesini temenni ediyorum. İçimizde ve yakın çevremizde milli bekamızı tehdit eden terörist yapılanmalara karşı aldığımız tedbirler ve verdiğimiz mücadele bu yılda istikrarlı bir şekilde devam edececektir. Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği 2023,2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Yerel de Karamanımız için, teşkilatımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte vatandaşlarımıza   hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Aziz milletimizden aldığımız güç ile bu yıl da yarının huzurlu, güvenli, mutlu ve müreffeh Türkiye'sini meydana getirmek için hukuk devleti ilkesine bağlı kalarak, temel hak ve hürriyetleri kurumsallaştırıp, demokrasimizi güçlendirerek bütün gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle

Tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutlar, 2020 yılının ülkemizde ve dünyada hayırlara vesile olmasını temenni ederim" dedi.

Bu haber 1208 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..