AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI
Reklam

AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan  Ramazan Bayramı vesilesi ile  bir mesaj yayınladı;

03 Haziran 2019 - 11:38

AK PARTİ KARAMAN İL BAŞKANLIĞI

“Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissettiğimiz, maneviyat ikliminin yoğun yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha huzur içerisinde idrak ederek bayramı karşılamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Birlik olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları unutturan bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir ortam meydana getirmeleriyle inanç ve kültür medeniyetimizin en temel unsurlarıdır.
Bu günlerin mutluluğunu, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, herkesin ortak hedefi olmalıdır. Bu özel günlerde kendi mutluluklarımızla birlikte, yapacağımız yardımlarla ve ziyaretlerle çevremizde ki insanlarında yaşamlarına bir nebzede olsa mutluluk katmak bu bayramı daha da güzel kılacağı şüphesizdir. Ramazan Bayramı’nda yakınlarımıza, dostlarımıza, komşularımıza, kimsesiz ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza, şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize yapacağımız bir ziyaret, vereceğimiz bir güzel mesaj ve göstereceğimiz bir içten sevgi gönüllerimizi birleşmesine vesile olacaktır. Bu duygular içinde Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması diliyor ve  AK Parti Karaman Ailesi olarak Ramazan Bayramı’nın 1. Günü saat 14:00 da teşkilat binamızda Bütün Karamanlı Hemşehrilerimizi bayramlaşmaya bekliyoruz.
AK PARTİ KARAMAN MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI;
“AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Ali Bozkurt’un Ramazan Bayramı mesajı; 
Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı, İslam aleminin dört bir yanını saran maneviyatı ile gönüllere köprülen kuran bir Ramazan ayını daha idrak etmenin mutluluğunun yanında yeniden Ramazan Bayramına ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.
Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. İnsanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Dostlarımızı, büyüklerimizi, akrabalarımızı bunların yanında huzur evinde gözleri kapıya bakan yaşlılarımızı ve şehit ailelerimizide unutmamamız gerekmektedir. Bu günlerin vesilesi ile kırgınların barışması dostluk ve kardeşliğimizin daha da pekişmesi en büyük temennimizdir. 
Bu duygu ve düşüncelerle bütün Karamanlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi.


 

Bu haber 683 defa okunmuştur.