Reklam
AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker’in Kurban Bayramı...
Reklam
Reklam

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker'in Kurban Bayramı Mesajı

DR. RECEP ŞEKER; “KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN” AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Reklam
30 Temmuz 2020 - 10:53

ŞEKER mesajında şu ifadelere yer verdi:

Milletimiz ile birlikte bir mübarek Kurban Bayramına daha ulaşmanın sevinç ve coşkusunu yaşıyoruz.

Tüm vatandaşlarımızın Kurban bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

Kurban bayramı; Hz. İbrahim’in sadakatini, Hz. İsmail’in teslimiyetini, Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V)’in vefasını, cömertliğini ve Kur’an ahlakı ile tüm insanlığa örnek bir insan oluşunu bizlere hatırlatmaktadır.

Bayramlar kardeşliğin pekiştiği, birlik ve beraberliğin güçlenerek milletimizin kaynaştığı yüreklerin toplu vurduğu önemli günlerdir. Bayramlarda, küskünlükler ve dargınlıklar unutularak her türlü güzellik ve mutluluk bir arada yaşanır, eş, dost, akraba, büyükler ve hastalar ziyaret edilir, gönülleri alınır. Yine bayramlar, yetimlerin ve buruk gönüllerin tamir edildiği; tüm ihtiyaç sahiplerine yardım elinin uzatıldığı; çocukların sevindirildiği müstesna günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Milletimizin, değerli Karamanlı hemşerilerimizin ve İslam Âleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik eder, hayırlara ve bereketlere vesile olmasını ve bütün insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah (C.C)’tan niyaz ediyorum.” dedi.  

Bu haber 885 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..