Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin...
Reklam

AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy’un Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

09 Ocak 2017 - 16:16
Reklam

Basın, toplumun aydınlatılmasında, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde çok önemli görevler ifa etmektedir.

Zamanın canlı tanığı olan gazeteciler, kalemlerini tarafsız, özgür ve halkın yararına kullanabildikleri ölçüde dünyanın daha yaşanabilir hale getirilmesi için hizmet verebileceklerdir. Toplumsal bilinçlenmede katkı sahibi olan gazeteciler, aynı zamanda demokrasimizin standartlarının yükselmesini de sağlamaktadır. Üstlendikleri görevleri itibarıyla kamusal denetim işlevi de gören gazeteciler, ekonomiden siyasete, kültürden edebiyata, spordan sanata kadar hayatın her alanından bizleri haber sahibi yaparak, mesleklerinin değerini de kendileri fark ettirmektedir.

Basın çalışanları ve gazete çalışanları çok güç şartlarda zaman zaman hayatlarını dahi riske atarak, habere ulaşmak ve topladığı haberleri en doğru, tarafsız ve en hızlı şekilde halka ulaştırmak için büyük gayret sarf etmektedirler. Tarafsız, güvenilir, basın etiği çerçevesinde objektif olarak toplumsal görevlerini yerine getirmeye çalışan basın mensuplarımızın '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim.''

 

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 2179 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YARALI EŞİNİ BIRAKIP EVE GİTTİ
YARALI EŞİNİ BIRAKIP EVE GİTTİ
İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI
İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI