• Zirve
SİYASET Haber Girişi : 31 Mart 2017 11:58

Ak Parti Kadınları Kapı Kapı Dolaşıyor

AK Parti Karaman Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin GÖKSOY, AK Parti Karaman Kadın Kolları Teşkilatı, 16 Nisan referandum çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

AK Parti Karaman Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy ve teşkilat mensubu kadınlar, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan anayasa değişikliği oylaması için ev ev, mahalle mahalle dolaşmaya devam ediyor.
Göksoy, referandumdan başarılı bir şekilde çıkabilmek için, var güçleri ile gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, " AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak dur durak bilmeden çalışıyoruz. Gittiğimiz mahallelerde niçin evet denilmesi gerektiğini vatandaşlarımızla konuşuyoruz. Mahallelerimizde kapı kapı dolaşıyoruz. Vatandaşlarımızın ilgisi bizi memnun ediyor.
Gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretlerinde anayasa maddelerindeki değişikliklerinin ülkemize kazandıracaklarını anlatırken, bir yandan da 'evet' broşürlerimizi dağıtıyoruz.
Referanduma az bir süre kaldığı için çalışmalarımıza hız verdik. Soğuk sıcak demeden, yorulmadan yılmadan, yolumuza devam edeceğiz. Hedefimiz büyük, yolumuz uzun, kararımız evet, Farklı ekipler halinde ev ziyareti ve çat kapılarımızla referandumla ilgili vatandaşlarımıza bilgi veriyoruz. Çalışmalarımız 16 Nisan’a kadar devam edecek.
İnşallah 16 Nisan’da bunun sonuçlarını evet olarak göreceğiz. Yoğunluklu olarak güzel tepkiler alıyoruz.
Ülkemizin daha hızlı karar alması, yatırımları daha hızlı yapması, istikrar için, darbelere karşı ve milli iradeye müdahale etmek isteyenlere dur demek için 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişiklik Paketi referandumuna evet demeliyiz.