AK PARTİ’DEN KAMPANYA AÇIKLAMASI
Reklam

AK PARTİ'DEN KAMPANYA AÇIKLAMASI

“Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası, milletimizin tam desteğiyle devam ediyor”

14 Nisan 2020 - 15:28

Karaman Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" çağrısıyla başlattığı dayanışma kampanyasında toplanan bağış miktarına ilişkin açıklamada bulunuldu.

“Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası, milletimizin tam desteğiyle devam ediyor”

Çağlayan Milli Dayanışma Kampanyasına ilişkin açıklamasında şunları kaydetti:

‘’Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganı ile başlatmış olduğu bu kampanya, 1 yıl, 10 yıl, 100 yıl, 1000 yıl önce ne isek şu anda da aynı şekilde her türlü şartta birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olduğumuzu göstermesi açısından son derece önemlidir. Bu bizim en büyük gücümüz, en büyük hazinemizdir. Bu bilinçle milletimizin kampanyaya desteği tüm hızıyla devam ediyor. Karaman Ak Parti yönetimi ve tüm üyeleriyle birlikte kampanyanın başladığı günden bugüne kadar ki 15 günlük zaman zarfında bini aşkın üyemizden 400 bin TL değerinde SMS, Havale , EFT şeklinde dekont paylaşımı yapılmıştır. Aynı zamanda Karamanlı hemşerilerimiz de bu kampanyaya duyarsız kalmayarak büyük miktarlarda katkı sağlamıştır. Bu vesileyle Ak Partiye gönül vermiş tüm partili kardeşlerime, Karamanlı hemşerilerime teşekkür ediyor, bundan sonra da Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyasına desteklerini devam ettireceklerine inanıyorum.’’

‘’Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyasına desteğimizi 36Bin Üye, 36Bin SMS' le artıralım’’


İl Başkanı Çağlayan ‘’Değerli dava kardeşim ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiyem ’’ kampanyasına 36 Bin Üyemizle 36 Bin SMS atarak desteğimizi artıralım istiyoruz. Bu Süreçte her zaman olduğu gibi birliğimizi ve beraberliğimizi tüm Dünya'ya göstermek için tüm üyelerimizi KORONA yazıp 8119’a SMS atarak kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.

Bu haber 1221 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..