AGD’DEN "1 MİLYON HATİM KAMPANYASI"
Reklam

AGD'DEN "1 MİLYON HATİM KAMPANYASI"

Anadolu Gençlik Derneği “1 Milyon Hatim” kampanyası başlattı.

18 Nisan 2020 - 08:56 - Güncelleme: 18 Nisan 2020 - 09:03

Anadolu Gençlik Derneği “1 Milyon Hatim” kampanyası başlattı. 

De ki: O (Kur'an), inananlar için doğru yolu gösteren bir şifadır. “Fussilet-44"

Ülkemizin ve tüm dünyanın Covid-19 nedeniyle çeşitli sıkıntılar yaşadığı şu günlerde Anadolu Gençlik Derneği “1 Milyon Hatim” kampanyası başlattı. 

AGD Karaman Şubesi bir açıklamayla Karaman halkını hatim kampanyasına katılmaya davet etti. Açıklama şöyle:

“Kıymetli Karamanlı hemşerilerimiz, Kur’an, en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde gönüllere bir ferahlık vesilesidir. Bir buçuk milyar İslâm âleminin ve tüm insanlığın Kur’an’ın ruhuna ve özüne ihtiyacı vardır. Sizleri salgın hastalık nedeniyle evlerimize çekildiğimiz şu günlerde öncelikle virüsten hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve insanlığın bu beladan kurtulması için bir hatim okumaya davet ediyoruz.

Rahmet ve bereket ayı Ramazan’a da erişmek üzereyiz. Tüm hemşerilerimizin Ramazan ayını tebrik ediyor herkese hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Gelin her yıl Ramazan vesilesiyle sarıldığımız Kur’an’a bu yıl daha fazla sarılalım. Evlerimizi ve vaktimizi Kur’an-ı Kerim ile bereketlendirelim.

AGD hatim kampanyasına agdhatim.com adresinden kayıt yaptırabilir hatim ya da cüz alabilirsiniz. İsterseniz  hatim veya cüzlerinizi 0 544 338 60 70 nolu telefon bildirebilirsiniz.

Bu haber 1328 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..