• BIST 79.166
  • Altın 125,105
  • Dolar 3,0777
  • Euro 3,3499
  • Karaman 15 °C
  • Konya 16 °C
  • Ankara 13 °C
  • Antalya 25 °C
  • İçel 25 °C

3. Dünya Savaşı Planı

Mehmet KARAGÖZ

Her savaşın bir perde arkası bir de planlaması olması muhakkak. 3. Dünya savaşını 2. Dünya savaşı sırasında planladıklar apaçık ortadadır. Çünkü o gün yarım bırakılan sorunlar (Musul Kerkük gibi), cetvelle çizilen sınırlar geri planda arka planlar yapıldığının delilidir.

Ayrıca, oynanan oyunların tamamı Osmanlı ve Türk İslam dünyasının interlandında olması oyunun özel bir önem taşıdığı anlamını taşımaktadır. Oyun kuran sen olmazsan, raconu sen kesmezsen elbette kabak senin başında patlayacak, ceremeyi er geç sana çektireceklerdir. Bu gün gelinen noktada bu ceremeyi yazan fatura önümüze gelmiş ödeme ihbarı yapılmıştır.

Yahudi ırkçılığını savunan zümre siyonizmin, dünya hâkimiyeti kurmak için hazırladığı pek çok plan ve tasarım vardır. Pek çoğu açığa çıkmasa da bazıları artık gün gibi aşikâre ortadadır.

1. Dünya savaşının bir tek amacı vardır Osmanlı’yı yıkmak.

2. Dünya savaşının bir tek önemli amacı vardır, siyonizm devleti İsrail’i kurmaktır. Tasarım böyle yapılmıştır. Racon kesen onlar kendi hesapları var.

3. Dünya savaşının ise bir tek amacı vardır. “Siyonizmin Dünya hakimiyeti”ni kurmaktır. Bunun dışında söylenen yazılan sebepler, amaçlar, yapılanlar ne biliyor ve buluyorsanız hepsi dolgu maddesidir. Harç vazifesini icra etsin diye yapılmıştır.

İsrail’in kurulmasının amacı; Ortadoğu’nun ısınması, kargaşa ve savaş zeminlerinin olgunlaşması, tahriklerin ve figürlerin oluşmasıdır. Bu güne kadar bu plan işlemiş ortam hazırlanmıştır. Bu Yahudi devletinin kurulması ile petrol nedeniyle eskiden beri güçlü devletlerin ilgisini çeken Ortadoğu’da gerginliğin arttırılması ve bütün güç odaklarının içinde yer alacağı bir 3. Dünya savaşı çıkarılması ve bunun sonucunda İslam ve siyonizmin birbirini yok etmesi.

Peki niçin siyonizm ve İslam ilk iki hedeftir? Şunun için. Siyonizmin Dünya hakimiyetine giden yolda karşılaşacağı tek engel İslam’dır ve Müslimanlardır.

Siyonizm artık tahtını kuracak tek Dünya devletini oluşturacak tek elden Dünyayı yönetecektir. Kendi şeytani düzenlerine tepki alacağı topluluk Müslümanlardır. Hristiyan dünyası başta İngiltere ve ABD olmak üzere Fransa, İtalya, Almanya, Hollanda ve diğer Batı dünyası inanç ve/veya inançsızlık dünyalarını dolduran kalabalıklar kendilerince yönetilmeye hazır durumdadırlar. Tepki almayacakları biliniyor. Karşılarında tek engel İslam dünyası var. Onların şeytani inanç yapısına, satanizm anlayışına, Kabala dinine boyun eğmeyecek set olacak engel olacak tek güç var. O da İSLAM’dır, Müslimanlardır.

Esasen geçtiğimiz 100 yıllık dönemde İslam dünyasından kendi saflarına çekmeyi başardıkları pek çok çevreler olmuştur. Vehhabîlik, selefîlikten başka dinde reform hareketleri ile yaygınlaştırdıkları mezhepsizlik cereyanları ve bunların kapsadığı interland ve etki alanları azımsanmayacak düzeydedir. Ancak kalan sahada yok edilmesi gereken bir milyardan fazla nüfus ve münbit topraklar vardır. Bu temizlik! Ancak bir büyük meşru savaşla yapılabilir.

İşte şimdi yapılmak istenen savaş 3. Dünya savaşıdır ve Müsliman-Türk kesimleri yok etmeye matuftur. İşin özü de özeti de budur.

Yoksa terörle hiç alakası olmayan bir Dini Mübin-i İslam’ı terör dini gibi göstermeye yeltenmelerinin denelerinden birsi budur. Karşılarına hedef tahtası dikmek için.

Bir müminin kalbini kırmak 70 defa Kabe’yi yıkmak gibidir düsturunu hem de peygamberinin dilinden benimsemiş bir dini ve onun mensupları olan biz müslimanları boğaz kesen, her türlü işkenceyi yapmaktan zevk alan ve bu kaddarlığı da dini için yapan birileri imiş gibi gösterme gayretlerinin altında yatan sebep işte budur.

3. Dünya savaşının tek hedefi müslimanları yok etmektir. Çünkü, müslimanlık SİYONİZM’in önünde tek engeldir.

Bu engel kolayca ortadan kaldırılmalı, bu vesile ile gereksiz kalabalıklar yok edilmeli Dünya nüfusu tek elden kolay yönetilebilir olmalıdır. Bu plan içerisinde ve gerisinde başka argümanlar da vardır tabii. Ama sütunumuz buna yer ayıramadı ne yazık ki. Velhasıl kelam 3. Dünya savaşının ana teması budur.

Var mı anlamayan… Var mı başka tezi olan… Var mı başka sözü olan…

Bu yazı toplam 3130 defa okunmuştur.
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, videolar ve her türlü içeriğin tüm hakları larende.com'a aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa içeriğin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz. larende.com; İHA ve DHA abonesidir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2002 Larende Karaman Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0338 214 5757 | Faks : 0338 214 5757 | Haber Scripti: CM Bilişim