18 yıl aradan sonra

18 yıl aradan sonra

18 yıl aradan sonra büyük bir heyecan ve özlemle bir araya gelen 2001 Dr. Faruk SUKAN ilköğretim okulu mezunları adeta gövde gösterisinde bulundular.

25 Haziran 2019 - 14:38

Dr. Faruk SUKAN İLKÖĞRETİM OKULU 2001 MEZUNLARI GÖVDE GOSTERISINDE BULUNDULAR.

Okul bahçesinde bir araya gelen mezunlar Aile fotoğrafı çekinerek 18 yıl önceki anılarını tazelediler.Daha sonra hep beraber araçlarına binerek Konya Güneysınır Akkışla yaylasında sabah kahvaltısı yaparak güne başlayan mezunlar, sohbet ve muhabbetle özlemlerini bir nebze olsun giderdiler.

Zırh Kebap Salonu Sahibi Mehmet Akif SÖNMEZ'in maharetli elleri ile hazırladığı etli pilav ikram edilerek muhabbet ve sohbet bütün hızıyla devam etti.


Dönemin öğretmenlerinden Onur Konuğu Cihan Yılmaz ve eşi Nimet YILMAZ ve Özer ERDOĞAN ' ın katılımı ile mutluluk ve heyecan bir kat daha arttı.

Mezunlar adına konuşan Kasım COŞKUN "Gururla söylüyorum.  Iyi yetiştirildik.O yılların sevgisi ve heyecanı bizleri bir araya getirdi.  Bir okulu diğerlerinden farklı kılan mezunlarıdır.  Mezunlarının hayattaki başarıları, kaliteleri ve duruşlarıdır.

Ve onların okullarına geri dönüp kattıklarıdır bir okulu diğerlerinden farklı kılan. Mezun okuluna sahip çıktıkça okulunun değerini artırır. Okulunun değeri arttıkça mezunun kalitesi artar. Bizler okulumuza bu düşünceyle sahip çıktık ve çıkıyoruz. Ve yine gururla söylüyorum;
Okulumuz her zaman ülkemizin ,milletimizin hizmetinde olmuş, vatanına milletine bağlı nice nesiller yetiştirmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle uzaktan yakından buraya teşrif eden siz kıymetli öğretmenlerime ve Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Insaallah gelecek yıl görüşmek üzere sizi ailelerininizi sevdiklerinizi ve sevenlerinizi Allaha emanet ediyorum. "dedi

Bu haber 1350 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI..
AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI..
ALLAH RAHMET EYLESİN
ALLAH RAHMET EYLESİN