Reklam
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Reklam
Reklam

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları nedeniyle basın mensuplarına jest yaptı.

Reklam
10 Ocak 2019 - 00:08

MHPLİ KALAYCI’DAN MEDYA MENSUPLARINA JEST


Sultan Kasrı tesislerinde geleneksel lezzet Arabaş-ı Çorbası ikramı eşliğinde Karaman medyası ile bir araya gelen MHP Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

“Gazetecilerin her türlü fedakârlık ve özveriye rağmen ne kadar zor ve ağır şartlar altında görevlerini sürdürmeye çalıştığına dikkat çeken Kalaycı;

“Basın Yayın Kuruluşlarımızın, Gazetecilerimizin ve medya çalışanlarımızın her türlü fedakârlık ve özveriye rağmen ne kadar zor ve ağır şartlar altında görevlerini sürdürmeye çalıştıklarını yakinen biliyoruz. Ve bu zor şartların her geçen gün daha da ağırlaştığını da maalesef üzülerek takip ediyoruz. Ben bu bayram gününde sizlerin yaralarını deşmek ve sizleri üzmek istemiyorum. Temennim odur ki; Bir sonraki Gazeteciler Gününe kadar bütün sıkıntılar aşılmış olsun, bürokratik, hukuki ve mevzuatla ilgili engeller ortadan kaldırılmış olsun.  

Bu şehrin ve çok değerli hemşehrilerimizin hizmetine talip olan bir kardeşiniz olarak, bu sıkıntıların bertaraf edilmesinde, basın çalışanlarımızın çalışma ve habere ulaşma şartlarının iyileştirilmesinde yerel yönetim anlamında yapılması gereken her ne varsa yerine getireceğimizi ve sizlerle sürekli istişare içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum. 

Bunun yanında; Şehrimizi ilgilendiren diğer konularda da sizlerle sürekli olarak görüş alışverişinde bulunacağımızı da özellikle ifade etmek istiyorum.  “Üretken ve Çözüm Odaklı Belediyecilik” anlayışımız içerisinde, “Ben yaptım oldu” gibi şehrimize hiçbir katkı sağlamayan bir düşünce yapısı asla yer bulamayacaktır. 

Ben, burada bulunan, bulunamayan tüm basın çalışanlarımızın, gazetecilerimizin bayramlarını tekrar kutluyorum. Bu mesleğe gönül vermiş, fakat ebediyete intikal etmiş büyüklerimizi rahmetle anıyorum. Emekli olmuş olanlara afiyet, sağlık ve uzun ömürler diliyorum. Zaman mevhumu gözetmeksizin habercilik yapma gayreti içinde olan basın çalışanlarımıza da kolaylıklar ve üstün başarılar temenni ediyorum. Tekrar hoş geldiniz. Sağ olun, var olun.”dedi.Bu haber 1122 defa okunmuştur.